7 kwietnia 2017

Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej 2017

W piątek 7 kwietnia 2017r. w naszej parafii przeżywaliśmy odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej.

O godz. 10:30 została odmówiona Koronka do Siedmiu Boleści Matki Bożej, a następnie uroczystą sumę odpustową o godz. 11:00 odprawił oraz kazania wygłosił ks. Krzysztof Ceglarz, katecheta z parafii Jazowsko.

Po południu, o godz. 17:30 Drogę Krzyżową prowadzili członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w ramach Wielkopostnego Dnia Skupienia dla Nauczycieli Dekanatu Łącko. Liczna grupa wychowawców, katechetów oraz emerytowanych nauczycieli wzięła udział w Mszy Św. koncelebrowanej przez ks. proboszcza Krzysztofa Klimczaka oraz ks. Krzysztofa Ceglarza. Podczas liturgii swoje wokalne umiejętności zaprezentowała parafialna schola.

Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej 2017

Nocne adoracje