21.04.2024 – IV niedziela wielkanocna

Składka na tacę zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie - Bóg zapłać za złożone ofiary. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa pojazdów mechanicznych na parkingu obok kościoła. Ofiary do puszek składane przy tej okazji będą przeznaczone na budowę nowego kościoła.

Adoracje Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17.00.

W poniedziałek na Mszę św. wieczorną zapraszamy uczniów klas VII szkół podstawowych wraz z rodzicami w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w sobotę nowenna do Matki Bożej Bolesnej z Koronką do Siedmiu Boleści. We środę na Mszę św. wieczorną oraz spotkanie zapraszamy Braci Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II.

W tym tygodniu przypada:

We środę, czwartek i w piątek zapraszamy dzieci klas trzecich szkół podstawowych wraz z rodzicami na wieczorną Mszę św., jako duchowe przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. (we środę dzieci przynoszą świece chrzcielną). Spowiedź pierwszokomunijna dla dzieci będzie w sobotę 27 kwietnia od godz. 9.00 do 10.00. Natomiast rodziców i chrzestnych zapraszamy do spowiedzi w ciągu tygodnia. O sprzątanie i przystrojenie kościoła do uroczystości pierwszokomunijnej prosimy rodziców dzieci komunijnych w piątek od godz. 8.30.

W najbliższą niedzielę na Sumie (o godz. 11.30) dzieci klas trzecich przyjmą po raz pierwszy do swego serca Pana Jezusa w Komunii Świętej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz czasopism katolickich.

Powierzajmy Panu Jezusowi Miłosiernemu i Matce Bożej Bolesnej wszystkich darczyńców i ofiarodawców z parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Luszowicach - gdzie dziś ks. Proboszcz kwestuje na budowę sanktuarium.

Dziękujemy Rodzicom i uczniom klas bierzmowanych (z Jadamwoli i Czarnego Potoka) za złożony dar ołtarza na potrzeby budowy kościoła. ​​​​​​​