6 grudnia 2023

Św. Mikołaj na roratach

Dnia 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:30, podczas porannej mszy roratniej w naszym kościele, odwiedził nas Święty Mikołaj.

Przypomniał o ważności modlitwy codziennej, zachęcając zarówno dzieci, jak i dorosłych do znalezienia czasu na rozmowę z Bogiem każdego dnia. Podkreślił, że w tym wyjątkowym okresie adwentowym, warto zwrócić szczególną uwagę na rozwijanie relacji z Jezusem i budowanie wspólnoty wokół wiary.

Zaakcentował również znaczenie szacunku wobec rodziców, dziadków i innych bliskich nam osób. Przekazał ważną lekcję o tym, jak ważne są miłość i szacunek w życiu rodzinnym, szczególnie w okresie, gdy przygotowujemy się na przyjęcie Jezusa Chrystusa do naszych serc.

Po zakończeniu mszy, dzieci mogły cieszyć się słodkim upominkiem od Świętego Mikołaja.